Днепр: Послуги поліграфії від Bітязь пoлігpaфія

Послуги поліграфії від Bітязь пoлігpaфія

Послуги поліграфії від Витязь поліграфія Виготовимо візитні картки, листівки, буклети, проспекти, афіші, каталоги, наклейки. Розробимо дизайн для поліграфічної продукції. У нас потенційно низькі ціни. Працюємо по всій території України. Акція! Візитки 1000 штук 500 грн.! Доставка безкоштовно !

Bітязь пoлігpaфія
г. Днепр
Tел.: 0567850391
Написать письмо автору
Сайт: http://www.knight.at.ua/
Skype: Knight-corp
Размещено: 08.04.2021 11:02
Введите код:

Письмо с данными будет отправлено на Email указанному в объявлении!Смотрите также:

Послуги будівельноі техніки. Самоскиди від 5 до 30 тонМаніпулятори від 5 до 16 тон Трактор Jcd 3cxПісок, шпак, щебінь, шл. блок, плитка, газобетон, фбс. блоки, відсів, вивіз сміття будь якою технікою, чорнозем, глина і т.д.

Послуги будівельної техніки.Самоскиди від 5 до 30 тон.Маніпулятори від 5 до 16 тон.Трактор Jcd 3cx.Пісок, шпак, щебінь, шл. блок, плитка, газобетон, фбс. блоки, відсів, вивіз сміття будь якою технікою, чорнозем, глина і т.д. В"ячеслав

Послуги будівельної техніки Самоскиди від 5 до 30 тон Маніпулятори від 5 до 16 тон Трактор jcd 3cx Пісок, шпак, щебінь, шл. блок, плитка, газобетон, фбс. блоки, відсів, вивіз сміття будь якою технікою, чорнозем, глина і т.д.

Бухгалтер з досвідом роботи надає всі послуги в сфері бухгалтерського та податкового обліку для підприємств та ФОП на всіх системах оподаткування (єдиний податок, загальга система) ПДВ. Переваги співпраці зі мною? * Зі мною Ви не пропустите жодних змін в законодавстві, тому що мій день починається з перегляду змін і оновлень! * Робота виконуюється за допомогою програмного забезпечення, тому проблеми оновлення та придбання із Вас знімаються. * Економія коштів на податках із заробітної плати штатному бухгалтеру, організації спеціального робочого місця. * Звітність подається ...

Працівники для сезонної роботи!Збір полуниці.З/п висока (залежить від кількості зібраних ягід) Безкоштовно надаємо житло та харчування.Робота в Дніпропетровській обл, с. Військове.

[Страница сгенерирована за 0.022 сек]